Tekstilnet: Baskılı - Stor - Zebra ve Tül Perde


İade ve Cayma Hakkı

DEĞİŞİM & İADE

 

1.     DEĞİŞİM KOŞULLARI VE UYGULAMASI

Bir ürün veya hizmetin değişimi yapılması istenildiğinde öncelikle 0850 302 77 81 whatsapp hattımızdan bize ulaşarak değişim talimatlarını isteyebilirsiniz.

Bir ürün veya hizmetin değişimi için;

·       Değişim hakkı süresi ürün teslim alındıktan sonra en fazla 14 gün’ dür.

·       Ürün veya hizmetin ödemesini yaparak teslim almanız gerekmektedir.

·       Satın almış olduğunuz ürün veya hizmetin değişim & iade kapsamında olması gerekmektedir. Kişiye özel baskılı ürünlerde değişim ve iade yapılmamaktadır. Bunun için bakınız Mesafeli Satış Sözleşmesi

·       Ürün veya hizmetin kullanılmamış, yıpranmamış, hasar görmemiş, tüm ambalaj / kutu / aksesuar / jelatin ve varsa hediyeleri sağlam ve eksiksiz olması gerekir ve tekrar satışa uygun olması gerekmektedir.

·       Tekstilnet.net mağazamıza değişim talebi bulunduktan en fazla 3 takvim günü içerisinde ürünü kargoya vermeniz gerekmektedir.

·       Ürünü kutusu, ambalajı, tüm aksesuarları ve varsa hediyeleri ile birlikte “Faturası” ile birlikte anlaşmalı kargo ile göndermeniz gerekmektedir. Anlaşmalı kargo için bakınız Anlaşmalı Kargolar

·       Faturanızın arka kısmında size ayrılan değişim kısmını doldurmanız gerekmektedir.

·       Tekstilnet.net mağazamızın anlaşma dışı olan kargo firmaları ile gönderilen değişim kargoların ücretleri Müşteri tarafından karşılanacaktır, firma sorumlu değildir.

·       Değişim ürünü firmamıza ulaştığı gün devamında 3 iş günü içerisinde müşteriye bilgi verilecektir. Değişim işlemi uygulanarak, ürün tekrardan Alıcı Ödemeli olarak müşteriye kargo edilecektir.

·       Tedarik veya üretim sürecinde olan ürünlerin 20 iş gününe kadar bekleme süresi vardır, müşteri bu konuda bilgilendirilir.

·       Anlaşmalı Kargo ile gönderim yapılması gerekmekte.

·       Yurtiçi kargo müşteri numaramız : 537 334 478

·       Sürat Kargo müşteri numaramız : 127 750 4113

 

 

2.     İADE KOŞULLARI VE UYGULAMASI

Bakınız : Sık Sorulan Sorular