Tekstilnet: Baskılı - Stor - Zebra ve Tül Perde


HAKKIMIZDA


Firmamız kişiye özel baskılı ev tekstil ürünlerinin ilk piyasaya çıktığı tarihten günümüze kadar, farklı isim ve markalarla her zaman bu işin içinde olmuş ve yeri geldiğinde sektöre öncülük etmiştir. Günümüzde baskılı ev tekstil ürünlerinin kullanımı giderek yaygınlaşmaktadır. Biz TEKSTİLNET olarak sektördeki bu gelişim ve değişimi en başından bu zamana kadar yakından takip etmekte ve hem üretim şekillerimizi, hem de satış politikalarımızı sürekli yenilemekteyiz.


Online ticarette uzun zamandır yer almamız nedeniyle; ürün sunumu, ürün fiyatlandırması ve en önemlisi müşteri ilişkileri konusunda büyük bir tecrübe sahibiyiz. Online alışverişteki en önemli etkenin müşteri memnuniyeti olduğunun bilincindeyiz. Bu sebeple, değişim ve gelişime açık olmakla birlikte mevcut prensiplerimizi titizlikle uyguluyoruz.


Ürünlerimize yapılan baskı, düşük maliyetli olan ve direkt kumaşa baskı şeklinde gerçekleştirilen dijital baskı ya da UV baskı değil, transfer baskıdır. Ürüne yapılacak olan baskılar önce özel transfer kağıtlarına basılır, daha sonra bu kağıt kumaşın üzerine konularak yüksek ve ürün türüne özel sıcaklıktan geçirilir. Bu sayede boya kumaşın içine işler ve hiçbir şekilde (silme, yıkama, çitileme) kumaştan çıkmaz. Kullanılan boya ise diğer baskı çeşitlerinde olduğu gibi solvent bazlı değil su bazlı tekstil boyasıdır. Hiçbir şekilde kokmaz ve kesinlikle sağlığa zararlı bileşen içermez.


Bu alanda piyasada üretim ve satış yapan firmaların çok ama çok az bir kısmı bu üretim şeklini kullanmaktadır. Üretim şeklimizin maliyetli ve zahmetli olmasına karşılık, düşük maliyetli ama sağlıksız olan diğer üretim şekillerini kullanan işletmelerle de fiyat olarak rekabet etmeye çalışıyoruz. Fazla bilgi sahibi olunmayan ancak giderek yaygınlaşan bu alanda müşteri bilincinin de giderek artacağını ve yakın gelecekte her ürüne hakettiği değerin verileceğini tahmin ediyoruz.


Sizlere kaliteli ürünü en uygun fiyata veriyor olmanın, bütçenizi korurken sağlığınızı da koruyor olmanın ve karşılıklı olarak güvenli/huzurlu alışveriş ortamında bulunmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Hep birlikte sağlıklı ve huzurlu uzun yıllara erişmek dileğiyle...


TEKSTİLNET


~ TEKSTİLNET bir Kuşçu Tekstil markasıdır.