tarihinde yayınlandı Yorum yapın

İsim, Logo ve Resim Baskılı Perde

İşyerinizin veya ofisinizin havasını değiştirecek firmanıza özel kurumsal perde ihtiyaçlarınız için yanınızdayız. Firmanızın çok daha kurumsal görünmesini sağlamak için isim ve logo baskılı zebra perde, stor perde, fon perde ve tül perdeler hakkında bilgi almak için 0542 477 63 55 numaralı telefondan destek alabilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer baskılı perde modelleri için zebra perde, stor perde, tül perde ve fon perde kategorilerini inceleyebilirsiniz.

Logo Baskılı Perde Sipariş Süreci Nasıl İşliyor?

Öncelikle baskı yaptırmak istediğiniz perde türünü seçiyorsunuz. Ardından perdenin üzerinde yer almasını istediğiniz logo, isim veya resimleri tasarım ekibimiz ile paylaşıyorsunuz. İhtiyaç duyduğunuz (yaptırmayı planladığınız) perde ölçüsünü tasarım ekibimize belirtmenizin ardından ekibimiz ücretsiz olarak sizin için tasarım çalışması gerçekleştiriyor. Yapılan logolu perde tasarımlarının görselleri sizinle paylaşılıyor. Onay vermenizin ardından perde imalatı başlıyor ve Türkiye’nin her noktasına ücretsiz kargo ile gönderiliyor.

Ölçü Alma

Yaptıracağınız perdelerin ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılaması için ölçü alma sırasında bazı bilgiler size yardımcı olacaktır. Dilerseniz tasarım ekibimizden ölçü alma konusunda dikkat etmeniz gereken noktaları öğrenebilir dilerseniz de Sıkça Sorulan Sorular sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Dijital olarak gerçekleştirilen baskılar su bazlı tekstil baskı olup koku yapmaz ve sizi rahatsız etmez. Perdelerin üretimi sırasında sağlığa zararlı herhangi bir madde kullanılmamaktadır.